Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

3 Birimin Daha Bütçesi Oy Birliği İle Kabul Edildi

3 Birimin Daha Bütçesi Oy Birliği İle Kabul Edildi

Siirt Belediyesinin devam eden 2017 yılı mali bütçe görüşmelerinde 3 birimin daha bütçeleri belediye meclisi tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Haberin Tarihi: 09 Kasım 2016

Siirt Belediyesinin 2017 yılı mali bütçe görüşmelerine, belediye meclisinin Kasım toplantılarının 8’inci gününde Siirt Belediye Eş Başkanları Belkiza Beştaş Epözdemir ve Tuncer Bakırhan başkanlığında, meclis üyelerinin katılımıyla meclis toplantı salonunda devam edildi.

Belediye meclisi tarafından bu gün yapılan oturumda Fen İşleri, İktisat ve İmar ve Şehircilik müdürlüklerinin bütçeleri görüşüldü. Birim amirleri tarafından bütçeler hakkında yapılan bilgilendirme ardından, meclis üyeleri tarafından yapılan Fen İşleri, İktisat ve İmar ve Şehircilik müdürlüklerinin bütçeleri üzerinde yapılan görüşmelerden sonra yapılan oylamalarda Fen İşleri Müdürlüğünün16.990.286,77 TL’lik, İktisat (Ruhsat Denetim) Müdürlüğünün 383.559.53 TL’lik ve İmar Şehircilik Müdürlüğünün 2.299.357,98 TL’lik bütçeleri oy birliği  ile kabul edildi.

Yapılan oylama ardından bütçe görüşmelerine yarın saat 10 ‘da yapılacak olan Kasım ayı 9’uncu gün oturumuna kadar ara verildi.

Bir Yorum Yazın