AÇI EĞİTİM KURUMLARI BAŞARIYA DOYMUYOR 2019 LGS DE HEDEF 56 FEN LİSESİ

AÇI EĞİTİM KURUMLARI BAŞARIYA DOYMUYOR 2019 LGS DE HEDEF 56 FEN LİSESİ

Kısa adı LGS olan Liselere Giriş Sınavı sonuçları açıklandı. Geçen yıl Açı Eğitim Kurumlarına devam eden 41 öğrenci arzu ettikleri liselere yerleşmeye hak kazanmışlardı.

Haberin Tarihi: 24 Haziran 2019

Açı Eğitim Kurumları yönetim kurulu Başkanı Abdulvahit Kayar yaptığı açıklamada başarının planlı ve disiplinli çalışma ile geldiğini söyledi.

Açı Eğitim Kurumları olarak her yıl benzer başarılar elde ettiklerini belirten Kayar “Her başarının arkasında doğru ve disiplinli donanımlı bir çalışma vardır.Hele hele bu başarı uzun yıllardan beri tekrarlayan bir başarı ise. Bizde Açı Eğitim Kurumları olarak uzman kadro ve zengin eğitim materyalleri ile öğrencilerimizi bu sınavlara çok iyi hazırlıyoruz. Bunun sonucu  olarak her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimiz arzuladıkları başarıları elde ettiler.Gecen yıl Fen Lisesine sınava giren 41 öğrencimiz istediği okula yerleşmesini sağlayabilecek kadar iyi bir puana sahip oldu.Bu yıl Fen Lisesine Hedef 56 tir. Alınan sonuçlar ve yüzdelik dilimleri bu başarının yakalanacağını işaret ediyor. Umarım Fen Lisesine bu 56 öğrencimiz yerleşir ayrıca nitelikli okullara(sınavla öğrenci alan okullara) yaklaşık 128 öğrencinin yerleşmesini bekliyoruz.” Dedi.

Harikasınız Açı Eğitim Kurumları

Tebrikler Açı Eğitim Kurumları

Teşekkürler Açı Eğitim Kurumları

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın