Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

AÇI Eğitim Kurumlarından Açık Teşekkür

AÇI Eğitim Kurumlarından  Açık Teşekkür

Bu hafta başında açıklanan LGS ve YKS sonuçlarına göre başarı gösteren öğretmen ve öğrencilerine Açı Eğitim Kurumları Adına Abdulvahit Kayar’dan teşekkür yapıldı.

Haberin Tarihi: 06 Ağustos 2018

Açı Eğitim Kurumları Adına yazılı açıklama yapan Abdulvahit Kayar; Çok kıymetli basın mensupları,değerli Siirt halkı

Bu hafta başında açıklanan LGS ve YKS sonuçlarına göre yılların birikim ve deneyimine sahip Siirt AÇI eğitim KURUMLARI ,her iki alandada siirtimizin yüzünü güldürmüş ve ciddi başarılara imza atmıştır.ilk açıklanan LGS SINAVINDA 41 öğrencisini fen Lisesine ve 60 yakın öğrencisini de proje okullarına göndermeyi başarmıştır .araştırıldığında Türkiye çapında bir kurumun gösterdiği en büyük başarılardan biri olduğu görülecektir.bu alanda her yıl göstermiş olduğumuz başarıyı bu yılda tekrar ederek LİSELERE GİRİŞ SINAVLARINA HAZIRLIKTA ALTERNATİF SİZ TEK KURUM OLDUĞUNU ISPATLAMIŞTIR.

yine başka bir sınav olan üniversite giriş SINAVINDA (YKS)Türkiye çapında dereceler çıkarmıştır.bunlardan özellikle Türkiye 218. Si ve siirt il birincisi olan Melike Demir’in başarısı takdire şayandır.il üçüncüsü Türkiye 1485.si Ömer Faruk KAYAR ,Türkiye 2248.si Mustafa demir,Türkiye 3102.si Bensu kebapçı ve Türkiye 4987.si Veysel acar adlı öğrencilerimiz göğsümüzü kabartan diğer kardeşlerimizdir.ve ismini yazmadığımız çok iyi derecelerde nice öğrencilerimiz vardır.herşeyden önce tüm öğrenci kardeşlerimi yürekten kutluyorum.gelecekleri açık yolları aydınlık olsun.

Elbette söz konusu bu başarı kolay elde edilmemiştir.başarının yolu dikenlerle kaplıdır .ancak AÇI eğitim kurumlarının tecrübesi ve yönetiminin ve öğretmen arkadaşlarımızın fedakarca çalışması ,öğrencilerimizin başarıya olan açlıkları bu Harika sonuçları almamızda büyük pay sahibi olmuştur.

Tekrar bu başarıya imza atan öğrencilerime ,öğretmen ve idareme,öğrenci ailelerine ,okul öğretmen ve yöneticilerine teşekkür eder saygılar sunarım .

ABDULVAHİT KAYAR AÇI EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Bir Yorum Yazın