Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Yangın Tatbikatı Yapıldı

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Yangın Tatbikatı Yapıldı

Siirt Belediyesi İtfaiye müdürlüğü bünyesinde olası doğal affet, deprem ve yangınlara karşı vatandaşları ve kurum çalışanlarını bilgilendirmek amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yangın tatbikatı yapıldı.

Haberin Tarihi: 12 Nisan 2019

Siirt Belediyesi İtfaiye müdürlüğüne ve ÜMKE ekipleri tarafından Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bahçesinde düzenlenen tatbikata Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baş Tabibi Şilan Bilek Olgaç ve yanı sıra çok sayıda  personel  katıldı.

Tatbikat öncesinde İtfaiye müdürlüğüne tarafından olası bir yangın sırasında yangından korunma, söndürme, binadan tahliye ve ilk yardım konularında  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi personeline yönelik yapılan bilgilenme ardından personel ile birlikte yangına müdahale ve söndürme tatbikatı yapıldı.

Yapılan tatbikat ardından Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baş Tabibi Şilan Bilek Olgaç, Siirt Belediyesi İtfaiye müdürlüğü tarafından personellerin bilgilendirilmesi amacıyla yapılan tatbikattan dolayı,  Siirt belediyesi yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Ferit Yılmaz

Editör
Ramazan Sevilgen (misbah_olay56@hotmail.com) , Siirt'te Net

Adresimiz
Bahçelievler Mahallesi Türktelekom Karşısı / Siirt

Ajans Telefonu
+90 541 224 12 11

Ajans Fax

Ajans Mail
misbah_olay56@hotmail.com