Ak Parti Adayı İlbaş’a Coşkulu Karşılama

Ak Parti Adayı İlbaş’a Coşkulu Karşılama

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala partilerde seçim hazırlıkları devam ediyor. Adaylık açıklaması için Ankaraya giden AK Parti Siirt İl Belediye Başkan adayı Ali İlbaş bu gün şehre döndü.

Haberin Tarihi: 16 Aralık 2018

Milletvekili Osman Örenle birlikte dönen İlbaş, Batmanda yüzlerce araçlık bir konvoyla karşılandı. Partisinin yeni il binası önünde düzenlenen törende ise konuşmalar yapıldı. Milletvekili içinden geçtiğimiz sürece değinerek gerektiğini belirtti ve 30 yıllık dostluklarının bulunduğunu söylediği Ali İlbaş’a her açıdan kefil olduğunu dile getirdi.
Siirtlilerin birlik içerisinde onu başkanlık görevine seçeceklerine inandığını belirten İlbaş “ Biri şunu diyebilir; bu Araptır, bu Kürttür, bu Koçerdir diyebilir, ama Siirt halkı tek vücut olarak Ali İlbaş kardeşimizdir, bu memleketin çocuğudur diyerek ve onu belediye başkanı yapacağız diyecekler.Bu yetmeyecek. Biz Türkiyenin bütün coğrafyalarına bir mesaj verecek. Sürekli birileri bu dedikoduları aramıza sokuyorlar; budur, bu şudur diyor. 31 Martta Siirt halkı önemli bir karar verecek ve bu kardeşinizi kendisine hizmetkar seçecektir. “ dedi.
İlbaş hiç kimsenin aralarına fitne fesat sokamayacağını, kulaklarını dedikodulara kapattıklarını ve hedefe odaklanacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın