Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

AK PARTİ ÇALAPKULU İLE DEVAM KARARI ALDI

AK PARTİ ÇALAPKULU İLE DEVAM KARARI ALDI

AK Parti, birçok ilde gerçekleştirmiş olduğu il başkanlığı değişiminin ardından Siirt ile ilgili olarak aldığı kararla yola mevcut il başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ile devam etmeye karar verdi.

Haberin Tarihi: 07 Aralık 2017

Parti il binasında basın mensuplarına konu ile ilgili bilgilendirmede bulunan Çalapkulu, teşkilat başkanımız Sayın Mustafa Ataş ile yapmış olduğum telefon görüşmesinde yeni süreçte Siirt il başkanlığı görevine şahsımla devam kararı alındığı tarafıma bildirilmiştir. Gösterilen teveccühten dolayı başta Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere ilimiz milletvekili Prof.Dr.Yasin Aktay’a Genel Merkez yöneticilerimize ve bu süreçte bizlere destek veren tüm dost ve hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum dedi.
Çalapkulu, Allah bizleri büyüklerimize ve hemşerilerimize karşı mahcup etmesin, teşkilat olarak 2019 seçimlerine hazırlıklı olmak durumundayız ve teşkilatlanma konusunda verilen talimatlar doğrultusunda ciddi bir yapılanmaya gideceğiz. Önümüzdeki süreçte sürekli halkla iç-içe olan ve sorunlarına çözüm üreten, Siirt’imiz için projeler üreten ve sahada olan bir teşkilat yapısına şahit olacaksınız. Bundan sonra önümüze bakarak geçmişe takılmadan ve geçmişte yaşanan problemleri, sıkıntıları, tartışmaları dile getirmeden yeni bir sayfa açacağız. Bu konuda hemşerilerimizin de bizlere destek olmasını bekliyoruz. Allah bizleri büyüklerimize, sevenlerimize ve sevmeyenlerimize karşı mahcup etmesin diyerek, toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın