Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

AK Parti Pervari Kongresi

AK Parti Pervari Kongresi

Ak Parti Pervari İlçe Başkanlığının 6’ncı olağan kongresi yapıldı

Haberin Tarihi: 16 Ocak 2018

İlçe İMKB Anadolu Lisesi Konferans salonunda düzenlenen kongreye Konya Milletvekili Siirt İl Koordinasyonu Abdullah Ağralı, AK Parti MYK Üyesi İş Adamı Ethem Sancak, AK Parti Siirt Milletvekili Yasin Aktay, Siirt Ak Parti İlçe Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Ak Partili ilçe belediye başkanları parti yöneticileri ve üyeler katıldı.

Miting havasında geçen kongrede açılış konuşmasını yapan Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, göreve geldikleri günden bu yana ilçede birçok şeyin değiştiğini ve 2018 yılında yapılacak olan yatırımlarını açıkladı.

Ak Parti İlçe kongresine gösterilen yoğun ilgiden ötürü ilçe halkına teşekkür eden Özcan; “Bugün burada barış ve huzur içinde kongremizi gerçekleştiriyoruz. Bunun sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler göreve gelmediğimiz ilçemizde alt yapı su ve buna benzer birçok sorun vardı ve bizleri bekliyordu. Göreve gelir gelmez bunları çözümü için başta halkımız ile diyalog içinde olduk ve daha sonra çözüm için Ankara’nın yollarını aşındırdık. Yaptığımız projeler sayesinde ilçemizde başta alt-üst yapı, su sorunu ve çevre düzenlemesi ile beraber ilçemizde asfalt, parke gibi çalışmalara imza attık” dedi.

“DEĞİŞİMİ KENDİ GÖZÜMLE GÖRDÜM”

Ak Parti İlçe Kongresine katılan Ak Parti Konya Milletvekili ve Siirt İl Koordinasyonu Abdullah Ağralı ise ilçeye girdiğinde değişimin farkına vardığını ve ilçeyi baştan sonra değiştiren Belediye Başkanı Tayyar Özcan’a teşekkür etti.

Tek liste ile girilen seçime Tekin Özer yeniden başkan seçildi

hizmete giriyor, tamamlanma aşamasına proje, çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmaları ile kendini iyice hissettiriyor.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın