Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

AK Parti Veysel Karani Belde Teşkilatı 6.cı Genel Kurulu Yapıldı.

AK Parti Veysel Karani Belde Teşkilatı 6.cı Genel Kurulu Yapıldı.

Tek liste ile gidilen seçimlerde Bedri Görgün başkanlığındaki liste göreve getirildi.

Haberin Tarihi: 07 Ağustos 2017

Beldenin Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait konferans salonunda yapılan genel kurulda, belde teşkilat başkanı Bedri Görgün, ilçe başkanı Nimetullah Gönül, il başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, AK Genel Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi iş adamı Ethem Sancak ve Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay birer konuşma yaptılar.

MKYK üyesi Sancak, Kürtlerin tarih boyunca gösterdiği kahramanlıklara değindi.Sancak  partililerden  bütün kırgınlıkları bir kenara bırakarak, AK Parti bayrağını daha yukarılara çekmek için çalışmalarını istedi.

Prof.Dr.Yasin Aktayda İslam aleminin içinde bulunduğu durumu anlattı ve Selahaddin Eyübinin Küdüs’ü fethini anlattı. Prof.Dr Aktay da seçimlere kadar çok sıkı bir şekilde çalışılması gerektiğini belirtti.

Genel kurulda daha sonra doğal delegeler Ethem Sancak, ve Prof.Dr Yasin Aktay başta olmak üzere bütün delegeler oy kullandı.

Genel kurulun ardından Sancak Prof .Dr.Aktay ve beraberindeki heyet Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Kocabeyi ziyaret ederek yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın