Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

AK PARTİ’DE ADAY TANITIMI YAPILDI

AK PARTİ’DE ADAY TANITIMI YAPILDI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) il yönetimi, 27. Dönem milletvekili adaylarını düzenlenen programla partililere ve basın mensuplarına tanıttı.

Haberin Tarihi: 28 Mayıs 2018

Bahçelievler Mahallesinde bir düğün salonunda düzenlenen törene AK Parti MKYK üyesi Ethem Sancak, Milletvekili Yasin Aktay, 27. Dönem milletvekili adayları Osman Ören, Saadettin Sabaz ve Lokman Özcan, İl başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve partililer katıldı.

Düzenlenen törende konuşan Ak Parti İl Başkanı Özgür Çalapkulu, dün yaptıkları saha çalışmalarında olumlu sonuçlar aldıklarını, eğer bu birlikteliğin korunması durumunda çok olumlu sonuç alınacağını, 24 Haziran seçimlerinde yüzde 60-70 bandında oy hedeflediklerine inandıklarını söyledi.

Etkinliğe katılımlarından dolayı eski il başkanları, milletvekili aday adaylarına teşekkür eden Lokman Özcan, “Biz dava insanıyız, bu davada küskünlükler olmaması gerekir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürümeli ve ona yakışır dava adamları olmamız gerekir”

Bir Siirtli olarak Siirt’e ve Siirtlilere hizmet etmekten şeref duyduğunu ve bugünde aday olarak karşılarına çıktığını aktaran Saadettin Sabaz, şunları söyledi:

“AK Partinin kuruluşundan bu yana Türkiye genelinde yaptığı ilk icraatlar ve büyük değişimler tarih boyunca yad edilecektir. Önderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, karşılaştığı tüm entrika ve oyunların hepsini bertaraf etmiş bugünlere gelmişiz, bu vesileyle 24 Haziran seçimleri ülkemiz ve milletimiz için hayati değerdedir, inşallah yeni sistemle birlikte Türkiye bütün paranoyalarından kurulacaktır.”

Bu görevi kendisine tevdi edenlere teşekkür ederek konuşasına başlayan Osman Ören ise, “Tamamladıklarımız oldu, yarım kaldıklarımız oldu. Ama tüm kardeşlerimiz bunu bilsin hiçbir şeyi bilerek eksik bırakmamışım; ama yarım kalanları tamamlayacağız. Milletvekilimizden, arkadaşımızdan bu bayrağı devraldık ve hizmet için çalışacağız” diyerek, konuşmasını Kürtçeden “Ya bir oluruz ya bir bir yok oluruz” diyerek tamamladı.

Yasin Aktay: “Ben hiçbir zaman bir görevi talep etmedim,  en kısa milletvekilliği yapmış arkadaşınızım. Yani 2,5 yıl milletvekili görev yaptım, kısa geçen bu süre içinde bir çok hizmetler yaptığıma inanıyoruz.”

Ethem Sancak: “24 Haziran’ın Türkiye açısından çok önemli bir seçimdir. Karanlık güçlerin Türkiye’yi ve onun liderinin yükselmesini istemiyor. Bu açıdan bizler 24 Haziran’a kadar durmadan çalışacağız, herkesten oy alarak bu davaya sahip çıkacağız”

 

Bir Yorum Yazın