AKYÜZLÜ SİİRTLE İLGİLİ PROJELERİMİZ VAR

AKYÜZLÜ SİİRTLE İLGİLİ PROJELERİMİZ VAR

Siirtliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Zeki Akyüzlü, Siirt’le ilgili birçok projelerinin bulunduğunu ve bunları önümüzdeki günlerde hayata geçireceklerini söyledi.

Haberin Tarihi: 10 Ağustos 2019

Kurumunun Siirt Şubesi yönetim kurulu toplantısına katılmak ve bayramı akraba ve dostları arasında geçirmek üzere Siirt’e gelen Akyüzlü, vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Vakfın eğitimden kültür ve spora kadar çok yönlü bir çalışma gerçekleştirdiğini belirten Akyüzlü ”Vakıfımızın amacı Siirt’e ve Siirtliye çok yönlü olarak hizmet vermektir. Bu amaçla son yıllarda artan bir hızla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ülke genelinde Siirtlilerin yoğun olarak yaşadıkları il ve ilçelerde 16 şubemiz bulunuyor. Genel Merkezimiz Fatihte yeni tamamladığımız modern bir binada hizmet veriyor. Şimdi yapılaşma çalışmalarına ağırlık vermeye başladık. Her şubemizin kendisine ait bir hizmet binasına sahip olması için çaba harcıyoruz.Bu arada hepimizin ortak sevdası olan Siirtle ilgili de bir çok projemiz bulunuyor.Bunların başında da vakfımıza Siirt’te modern ve değişik alanlarda hizmet verebileceğimiz modern bir bina yapmak geliyor.Bunun ön çalışmalarını yapıyoruz.Hemşerilerimizin büyük destek ve takdirini gören çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürütüyoruz.” Dedi.

Akyüzlü bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını kutlayarak sağlık ve mutluluklar diledi.

 

Bir Yorum Yazın