ATABAĞINDA LALE DÖNEMİ

ATABAĞINDA LALE DÖNEMİ

Baykan İlçesine bağlı Atabağı Beldesinde belediye başkanlığı görevine seçilen Tayyar Lalede mazbatasını alarak görevine başladı.

Haberin Tarihi: 11 Nisan 2019

Daha öncede bu görevi yerine getirdiğini hatırlatan Lale, kendisine destek veren ve bu göreve tekrar gelmesini sağlayan herkese teşekkür ederek, bundan sonrada daha önce olduğu gibi bütün belde halkının hizmetinde olacağını belirtti.

Beldenin sorunlarını yakından bildiğini belirten Lale ”Belde halkımızın büyük teveccühü ile birlikte bu önemli göreve bir dönem aradan sonra tekrar başlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyim. Beldemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunların çözümü için kaldığımız yerden devam diyerek, tekrar kolları sıvadık. Beldenin kalkınması ve yaşanılan sorunların çözümüne yönelik bir çok projem var. Bunları hükümetimizin, valimizin, kaymakamımızın ve belde halkının da  desteğiyle bir bir hayata geçirmeyi planlıyorum. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde beldemizi bulunduğu konumdan çok daha iyi bir konuma getireceğimize inanıyorum.” Dedi.

Lale bu göreve başladığı andan itibaren bütün belde halkının hizmetinde olacağını sözlerine ekledi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Ferit Yılmaz

Editör
Ramazan Sevilgen (misbah_olay56@hotmail.com) , Siirt'te Net

Adresimiz
Bahçelievler Mahallesi Türktelekom Karşısı / Siirt

Ajans Telefonu
+90 541 224 12 11

Ajans Fax

Ajans Mail
misbah_olay56@hotmail.com