BABALAR VE ÇOCUKLAR NAMAZDA BULUŞTU

BABALAR VE ÇOCUKLAR NAMAZDA BULUŞTU

Babalar ve çocuklar sabah namazında buluştu.Cihannüma Derneğinin ülke genelinde düzenlediği sabah namazı buluşmasına Siirt’ten yoğun katılım oldu.

Haberin Tarihi: 08 Eylül 2019

Türkiyenin 81 ilinde düzenlenen etkinlik ilimizde Ensar Camisinde gerçekleştirildi. Cami İmam Hatibi Ramazan Toprak’ın sabah namazının ardandan okuduğu Kuranı Kerim ve ilahilerle başlayan tören, Müftü vekili Muhammed Özdemirin gerçekleştirdiği bir sohbetle devam etti.

Camide bulunan sakalı şerif ziyaretinin ardından çorba ikramı yapıldı.Babaları ile birlikte gelen çocuklara da çikolata dağıtıldı.Cihan numa Derneği Siirt İl Temsilcisi Fatih Sevgili sabah namazı buluşmasına gösterilen yoğun ilgiye teşekkür etti. Amaçlarının namaz dikkat çekmek olduğunu belirten Sevgili “Amacımız dinimizin direği olan namaza dikkat çekmektir. Genel merkezin kararı ile ülkemizin 81 ilinde müminler çocukları ile birlikte bu buluşmaya iştirak ettiler.İlimizden de yoğun bir katılım oldu.Gelen tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürler. Allah razı olsun ve ibadetlerini kabul etsin.” Dedi.

 

Bir Yorum Yazın