Başkan Canpolat İstifa İddialarına Yanıt

Başkan Canpolat İstifa İddialarına Yanıt

Siirt il özel idare spor başkanı Hifzullah Canpolat, son günlerde sosyal medyada gündeme getirilen İstifa iddiaları ile ilgili bir yazılı açıklamada bulundu.

Haberin Tarihi: 10 Ekim 2018

Canpolat mesajında;

Kamuoyu ve bazı sosyal medya hesapları üzerinde Siirt il özel idaresi spor kulüp başkanı olarak istifa edeceğim yönünde haberlerin yer alması üzerine bu açıklamanın yapılmasın gerekli görüşmüştür.

Bölgesel amatör ligde mücadele eden kulübümüzün yaklaşık 2 yıldan beri başkanlığını yürütmekteyim.

Zorlu bir dönemden geçtiğimizi bu günlerde şahsım ve kulübümüzle ilgili çıkan istifa haberlerinin ne kadar yer almış ise de görevim başındayım.

Sayın valimiz Ali Fuat atik ve sayın milletvekilimiz Osman ören taraftarlarımız ve Siirt halkının destekleri ile Siirt il özel idare spor’un hak ve hukukunu sonuna kadar korumak ve bir üst lige çıkarılması için tüm gücümüzle büyük çaba ve çalışma içerisinde oluğumuzu belirtmek isterim.

Sayın valimiz Ali Fuat Atik ile sayın Milletvekilmiz Osman ören ile Sayın belediye başkan vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın’la Sporcularımızla teknik heyetimizle taraftarımız ve Siirt halkı ile birlik ve beraberlik içinde kulübümüzle birlik ve beraberlik içinde külümüzün hak ettiği yere geleceğine inancım tamdır.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın