Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Başkan V. Taşkın’dan Sürpriz Ziyaretler

Başkan V. Taşkın’dan Sürpriz Ziyaretler

Siirt Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın incelemeler yaptığı sırada Şahinbey Çocuk Dünyası Parkında doğum günü kutlayan Gümüş ailesine sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.

Haberin Tarihi: 16 Kasım 2018

Şahinbey parkında doğum günü pastası kesen aileyi gören Belediye Başkan V. Taşkın ailenin yanına giderek mutlu günlerine ortak oldu.

Bir anda karşılarında Belediye Başkanını gören Gümüş ailesi hazırladıkları doğum günü pastasını Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın ile beraber kestiler. Gümüş ailesi birlikte mumları üfleyen Başkan V. Taşkın ailenin doğum gününü kutladı.

Diğer çalışmaları incelerken Polis Amca Anaokulunda okuyan öğrencilerin çağırma isteklerini kırmayarak öğrencilerin yanına giden Başkan V. Taşkın çocuklar ile bir süre sohbet etti. Ardından öğrenciler asker selamı verince, Başkan Taşkın’da asker selamı verip öğrencilerin yanından ayrıldı.

Çalışmalar kapsamında yol kenarında ağaç dikimi yapan park bahçeler personeli ile bir süre sohbet eden Siirt Belediye Başkan v. Ceyhun Dilşad Taşkın personeller ile birlikte ağaç dikimi gerçekleştirdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın