Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Başkan Vekili Taşkın, Personelle Bayramlaştı

Başkan Vekili Taşkın, Personelle Bayramlaştı

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, bayram tatili öncesi belediyenin tüm birim müdürleri ve personeli ile tek tek bayramlaştı.

Haberin Tarihi: 15 Haziran 2018

Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve Başkan Yardımcısı Ali Aytek, Ramazan Bayramı tatili öncesi belediye personeli ile bayramlaşma töreni düzenledi. Belediye toplantı salonunda düzenlenen bayramlaşma programına tüm belediye birim personelleri hazır bulundu.

Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın yaptığı konuşmada, ailelerine ve yakınlarına selam götürmelerini, onlarında bayramlarını kutladığını iletmelerini istedi. Taşkın, “Bir bayramı daha yaşıyoruz. Öncelikle sizlerin ve aileleriniz ayrı ayrı bayramını kutluyorum. Sizlerle birlikte halkımıza hizmet götürme noktasında gece gündüz demeden çalışmaktayız. Özverili çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Şükürler olsun ki, devletimiz adına, şehrimize, insanlarımıza katkı sağlama noktasında güzel işler yapabilme mücadelesi içindeyiz. Bayram tatilinde ailenizle, sevdiklerinizle huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ederek, bayram dönüşü topladığınız enerjilerle vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm üretilme aşamasında daha da güzel işler yapacağımızı umut ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Vekili Taşkın ve Belediye Başkan Yardımcıları tek tek belediye personelleri ile bayramlaştı.

Bir Yorum Yazın