Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Başkanlarımız Görüştüler, Sorunlarını Anlattılar

Başkanlarımız Görüştüler, Sorunlarını Anlattılar

İlimiz ilçe belediye başkanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme fırsatı yakaladı.

Haberin Tarihi: 14 Şubat 2018

Siirt’in Kurtalan, Tillo ve Pervari Belediye Başkanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme fırsatı yakaladılar. İlçelerinin sorunlarını ve yapılacak olan projeler için Ankara’ya giden İlçe Belediye Başkanları burada Ak Parti Grup Toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme yaptılar.

Ak Parti Grup toplantısının bitmesinden sonra Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın ve Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşerek ilçelerinin sorunlarını dile getirdiler

Kurtalan Belediye Başkanı Karaatay, “Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüşme fırsatı yakaladık ve kendisine dilek ve temennilerimizi ilettik. Bu ilimiz ve ilçemiz için hayırlı olsun” dedi.

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, “Üç Belediye Başkanımız ile beraber Sayın Cumhurbaşkanı ile görüştük ve kendisini Tillo ilçesine davet ettik. Evliyalar diyarının kendilerinin desteği ile değiştiği ve bu değişimi bizzat görmesi için Tillo ilçemize davet ettik” dedi.

Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan ise, “Sayın Cumhurbaşkanı ile görüşme şansını yakalamak bizler için büyük bir onur oldu. Kendisi ile yaptığımız görüşmede ilçemizin sorunlarının yanı sıra ilçemizde yapılanları kısa bir şekilde anlattık ve bunun yetinmeyeceğimizi daha çok hizmet yapacağımızı belirttik kendileri bizlere çalışmalara devam etmemizi durmadan hizmet etmemizi istedi ve bu yolda bize destek olan Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın