Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

ÇOCUK DÜNYASININ MİMARLARI VATANDAŞLAR İLE SOHBET ETTİLER

ÇOCUK DÜNYASININ MİMARLARI VATANDAŞLAR İLE SOHBET ETTİLER

Siirt Belediyesi ve Şahinbey Belediyesi işbirliği ile yapılan ve Bölgenin en büyük Temalı Çocuk Dünyası Parkı olma özelliğini taşıyan parka, vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Özellikle hafta sonları ve akşamları Çocuk Dünyası Parkı alanına gelen vatandaşlar, hem yürüyüş yapıyorlar, hem çocuklarını eğlendirip hem de hoşça vakit geçiriyorlar.

Haberin Tarihi: 10 Nisan 2018

Bahçelievler Mahallesinde bulunan Şahinbey Belediyesi tarafından ilimize kazandırılan Çocuk Dünyası Parkı, ailelerin adeta akınına uğruyor. Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Çocuk Dünyası Parkını giderek burada bulunan çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Bir süre parkı gezen Başkan Vekili Taşkın Ve Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, aileler ve çocuklarla ilgilendi, oyunlarına eşlik etti, sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Vekili Taşkın ve Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğluna, parkta oyun oynayan çocuklar büyük ilgi ve sevgi gösterisinde bulundular.

Belediye Başkan Vekilimiz Ceyhun Dilşad Taşkın ve Şahinbey Belediye Başkan’ı Tahmazoğlu’nu karşılarında görmekten mutluluk duyan vatandaşlar, Mahallelerinde böyle bir parkın kurulmasına memnun olduklarını belirterek, “Başkanım teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız rahatça oynayabilecek vatandaşlarımız hem spor yapacaklar hem de dinlenme imkânı bulacaklar. Siirt’e yaptığınız çalışmalar için teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın