Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

“DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİNDEN, VALİ ATİK’E ZİYARET

“DAMLA PROJESİ” GÖNÜLLÜLERİNDEN, VALİ ATİK’E ZİYARET

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 4 yıldır yürütülen “Damla Projesi” kapsamında Siirt’te gelen 7’si yabancı uyruklu 30 üniversite öğrencisi, Siirt Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 11 Mayıs 2018

Ziyarette, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri ve Proje Sorumlusu Metin Ayvazoğlu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç yer aldı.

Siirt Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarete Vali Atik, öğrencilerle sohbet ederek tanıştı,  proje ile ilgili düşüncelerini sordu.

Vali Atik, ‘Proje ile gençlere yönelik güzel dokunuşlar gerçekleştiriyorlar. Ümit ediyorum damlalar yağmur tanelerine dönüşür, ilim ahlak seviyeleri yüksek gençlerimiz; vatan, millet sevgisiyle kurulan gönül köprülerini daha da güçlü hale getirir. Projenin hayata geçirilmesinde başta Gençlik ve Spor Bakanlığımıza destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederim.’ diye konuştu.

Proje hakkında bilgi veren Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Metin Ayvazoğlu, Damla projesinin Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen bir gönüllülük harekâtı olduğunu ifade ederek, ‘yurtiçi ve yurtdışı değişik üniversitelerde okuyan öğrencilerinin katıldığı bir sosyal sorumluluk projesidir.’ dedi.

Ziyaretin son bölümünde Damla Gönüllüleri Vali Atik’e ziyaretleri anısına plaket ve damla rozeti takdim ettiler.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın