Dicle Elektrik Çalışanları Siirt’teki İftarda Buluştu

Dicle Elektrik Çalışanları Siirt’teki İftarda Buluştu

Dicle Elektrik tarafından bir gelenek olarak sürdürülen ve ilki Diyarbakır’da gerçekleştirilen Ramazan buluşmaları Siirt’teki çalışanlara verilen iftar ile devam etti.

Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2019

Şirketin burada görev yapan 500 kadar personelinin katılımı gerçekleşen iftar programında Genel Müdür Murat Karagüzel de hazır bulundu.

İftar programında çalışanlarla birlikte olabilmek için Siirt’e gelen Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, masaları tek tek ziyaret etti, çalışanlarla sohbet etti. Şirketin organize ettiği iftar öncesi konuşan Genel Müdür Karagüzel, Ramazan’ın bereket, merhamet ve sevgi ayı olduğunu hatırlatarak, ‘’Şirketimizin gerçekleştirdiği geleneksel iftar buluşmalarına katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz. Ramazan ayı, çalışanlarımız ile birlikte iftar yapınca daha da anlam kazanıyor, daha güzelleşiyor’’ dedi.

Dicle Elektik Dağıtım Siirt İl Müdürü Naci Obut’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına Genel Müdür Murat Karagüzel’in yanı sıra   Genel Müdür Yardımcısı Nedim Tüzün, İnsan Kaynakları ve Teknoloji Başkanı Kürşad Karaman, Performans İzleme Koordinatörü Akif Köse, Diyarbakır İl Müdürü Uğur Yaka, Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hondu, Batman İl Müdürü Yusuf Açar, Şırnak İl Müdürü Murat Horoz ve İdari İşler Müdürü Haydar Özmen de atıldı. Program Kur’an-ı Kerim Tilavetinin okunması ve duaların ardından sona erdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın