Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Emniyet Müdürü Tokyay’dan ASKON’a Ziyaret

Emniyet Müdürü Tokyay’dan ASKON’a Ziyaret

Siirt İl Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay,dan iade-i ziyaretler kapsamında ASKON İl başkanı Halil Gülaçar’ı makamında ziyaret etti.

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2017

Gülaçar konuşmasında; Ziyaretinden dolayı Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay’a teşekkür eden Gülaçar, “İl Emniyet Müdürümüze yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyorum. Sayın müdürümüz sıkıntılı bir süreçte geldi ama geldiği günden bu yana özverili bir şekilde Siirt’imizin asayiş ve güvenliğiyle ilgili çok ciddi çalışmalarını görüyoruz. Bundan dolayı iş dünyasının temsilcisi olarak kendilerini tebrik ediyoruz. Bu manada da ilimizin ve ülkemizin selameti için birey olarak üzerimize ne düşerse emniyet güçlerimizin yanındayız.. Hep beraber bu ülkeyi bir yerlere taşıma gayreti içinde olmamız lazım. Ülke olarak buna ihtiyacımız var. Bizde bu manada ASKON olarak yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bize düşen bir şey olursa dün olduğu gibi bugünde destek olacağımız sözünü veriyoruz. Siirt’in yararına olan her konuda işbirliği içinde çalışmaya hazırız. Ortak akıl bizler için çok önemli, ziyaretlerinden dolayı Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum.”dedi.

Siirt İl Emniyet Müdürü Mustafa Tokyay ise Siirt’in güvenliği konusunda ASKON ile projeler üreterek Siirt için birlikte hizmet edeceklerini belirterek, “Siirt gerçekten çok güzel bir yer. İnsanları tanımaya başladım ve hepsi de çok cana yakın kişiler. Buradaki vatandaşlarımızın emniyet güçlerine yardımcı olmaları dikkatimi çeken unsurlardan oldu. Bu da ilimizde asayişin en iyi şekilde uygulanmasını ve yapılmasını sağlar. Bizler emniyet güçleri olarak ilimizde asayiş konusunda hiçbir sıkıntının yaşanmaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. ” dedi.

Emniyet Müdürü Tokyay, misafirperverliği için Gülaçar’a teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

Bir Yorum Yazın