Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Futbolcular Afrin İçin Dua Etti

Futbolcular Afrin İçin Dua Etti

Ziyaretspor ile Hasbeyspor arasında oynan amatör lig mücadelesine çıkan futbolcular, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçik için dua etti.

Haberin Tarihi: 30 Ocak 2018

3 Nolu sahada oynanan karşılaşma öncesi sahanın orta alanında toplanan maçın hakemleri ve her iki takım futbolcuları, Afrin’e giden Mehmetçik için önce dua etti. Daha sonra karşılaşma orta hakemin düdüğüyle başladı.

Maç sonrası konuşan Siirt Engelliler Derneği Başkanı Seyfettin Kol, bedenen Afrin’de olamasalar da ruhen Mehmetçikle birlikte olduklarını söyledi. Kol, “Arfin’deki asker arkadaşlarımızın başarılar diliyorum. Savaşın biran önce başarıyla sona ermesini bekliyor. Kalbimiz Afrin’deki kardeşlerimizle, askerimizle atıyor” ifade etti.

Futbolculardan Uğur Kol ise Malatya’da uzun yıllar öğrenci olduğunu aktararak, bugün Siirt’te oynayacakları maçı, Mehmetçiğimize armağan etmek istediklerini söyledi. Kol, “Bedenen orada olamasak da kalben oradayız” dedi.

Hasbeyspor Antrenörü Salih İnan ise “Bugünkü Hasbeyspor Ziyaret Belediyespor arasında oynanan oyunun galibiyeti kim olursa olsun bizler için Afrin’de mücadele eden Mehmetçiğimize armağan etmek istiyoruz. İnşallah kazasız belasız geri gelirler” dedi.

Bir Yorum Yazın