Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

GALATASARAY TARAFTARI ENGELLİ GENCİN HAYALİ GERÇEKLEŞTİ

GALATASARAY TARAFTARI ENGELLİ GENCİN HAYALİ GERÇEKLEŞTİ

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısıyla ziyaret ettiği Ömer Efe’yi verdiği Galatasaray-Trabzonspor maçını izleme sözünü yerine getirdi.

Haberin Tarihi: 12 Şubat 2019

Vali Ali Fuat Atik, Galatasaray taraftarı bedensel engelli Ömer Efe ile birlikte İstanbul’da oynanan Galatasaray-Trabzonspor süper lig maçını şeref tribününden birlikte izledi.

Bedensel engelli Ömer Efe ile birlikte maçı izleyerek kendisiyle sohbet eden Vali Atik, Ömer kardeşimizin mutluluğuna ortak olmanın sevincini yaşadığını söyledi.

Vali Atik, engelli kardeşlerimizin bu tür sosyal ve sportif etkinliklere doğrudan katılımı yönünde valilik olarak desteklerin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bedensel engelli Ömer Efe ise Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasını büyük bir heyecanla izlediğini bundan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, Vali Atik’e verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Vali Atik, daha öncede engelli Ömer Efe’yi makam aracına bindirerek, şehir tutu yapmış, Bal Ligi’nde mücadele eden Siirt İl Özel İdare Spor maçlarını birlikte izlemişlerdi.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Hayrettin
    12 Şubat 2019 13:30 Kullanıcı Profili

    Sayın Vali bu kardeşimizi Siirtten uçakla istanbulamı getirmiş uçak seferleri başladımı siirt istanbul arası

Bir Yorum Yazın