Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Halk İle Buluşma Toplantıları Devam Ediyor

Halk İle Buluşma Toplantıları Devam Ediyor

‘Halka Buluşma’ ve sıkıntılarını dinleme noktasında programlarını ihmal etmeyen Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Tınaztepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Haberin Tarihi: 03 Kasım 2018

Halkın görüş, talep ve isteklerini yerinde incelemek, dinlemek ve kaynaşmak maksadıyla, Siirtli vatandaşlarla sürekli bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Siirt Belediye Başkan V. Ceyhun Dilşad Taşkın, mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla Siirt Belediyesince yürütülen, “Halkla buluşma ve İstişare” toplantıları programı çerçevesinde, Tınaztepe mahalle sakinleriyle 2’inci kez bir araya geldi.

İlk toplantıda alınan taleplerin tamamına yakınının yapıldığını belirten mahalle sakinleri, Başkan v. Ceyhun Dilşad Taşkın ‘a teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Beraberindeki bazı birim müdürleriyle birlikte Hacı Ahmet Özkılıç Taziye evinde düzenlenen toplantıda, Siirt’in en eski mahallelerinden Tınaztepe mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan’a, mahalleliler yaşadıkları sıkıntılar hakkında talepler aktarıldı.

Kentte yapılan ve yapılacak projeler hakkında mahallelilere bilgi veren Başkan Vekili Taşkın, Tınaztepe mahallesinin en büyük isteği olan park sorununu çözdüklerini ve yine mahallelilerin problemlerinden olan hayvan pazarını kaldırdıklarını belirtti. Buradaki diğer sorunlara da değindiklerini belirten Başkan, mahallede alt yapı, kötü koku yayan ahırların kaldırılması için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın