Hayırsever İş Adamından Öğrencilere Ayakkabı Yardımı Yapıldı

Hayırsever İş Adamından Öğrencilere Ayakkabı Yardımı Yapıldı

Siirt Alparslan İlkokulu öğrencilerine iş adamı tarafından 40 çift ayakkabı yardımı yapıldı.

Haberin Tarihi: 08 Ekim 2019

Okul Müdürü Bahattin Çelik okul öğretmenleri ve personelleri katıldı. Çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken, çocukların sevinçlerine ortak olduklarını söyleyen Okul Müdürü Çelik “Kış aylarının en soğuk aylarını içerisinde , özellikle bu bölgemizin çocuklarımıza yapılan bu yardım gerçekten takdire şayan bir davranış olduğunu belirtmek istiyorum. Siirt’tin en güzel özelliği memleketini daima düşünen, hayırsever ve vefalı insanlar olmasıdır.

Bugün de çok değerli iş adamı, M.Şirin Yıldız memleketimiz için elimizden gelenin en iyisini imkanlarımız dahilinde yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Yeter ki çocuklarımız okusun, onların okumasına engelleri elimizden geldiğince kaldırmaya çalışacağız ve bu yardımların arkası gelecek diyor.
Okul Müdürü Bahattin Çelik konuşmasında memleketinde üşüyen minik ayakları düşünen ve bu düşünce ile çalışan kıymetli iş adamımız var. Eğitimimize, çocuklarımıza kimin ne kadar katkısı, yardımı olursa ona minnet borçluyuz, şükran borçluyuz. Katkısı olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, bu hassasiyetlerinden dolayı kendilerini kutluyorum. Çocuklarımız inşallah sıcacık bir kış geçirir. Bu vesile ile değerli hayırsever iş adamı, M.Şirin Yıldız’a erdemli davranışlarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın