Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Hazırlıklar Devam Ediyor

Hazırlıklar Devam Ediyor

Siirt sporun Nevşehir’de ki kampı verimli geçiyor. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarına Nevşehir’de hazırlanan Siirt sporun teknik direktörü Sinan Bayraktar çalışmaların çok iyi gittiğini söyledi.

Haberin Tarihi: 27 Ağustos 2017

Bu güne kadar 10 futbolcuyu renklerine bağladıklarını belirten Bayraktar transfer sezonunun bitimine kadar birkaç tane futbolcuyu daha renklerine bağlamayı düşündüklerini belirtti.

Kampın çok verimli geçtiğini ve takımdaki eksikliklerin ortaya çıkarıldığını belirten Bayraktar “ Takımdaki eksiklikleri hızlı bir şeklide tespit edip, çözmeye çalışıyoruz. Bilindiği üzere şimdiye kadar yeterli bir hazırlık yapamamıştık. Takımı bu kampta oluşturmaya çalışıyoruz. Bu açıdan da kamp çok yararlı oldu. Futbolcular birbirlerine uyum sağlıyor. Yaptığımız çift kale maçları ile oynayacağımız oyun stilini belirliyoruz. Kupada Mardin’de yaptığımız maçtan galip gelmenin verdiği moral bize güç katıyor. Çok ateşli ve değerli bir seyircimiz var. Siirt’e layık bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. ” Dedi.

Amatör liglerde transfer döneminin 15 Ekime kadar süreceğini belirten Bayraktar bu süreye kadar takımda ihtiyaç duyulan mevkilere birkaç oyuncu daha transfer etmeyi planladıklarını söyledi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın