Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

HEMŞERİMİZ ÖZERİN BAŞARISI

HEMŞERİMİZ ÖZERİN BAŞARISI

Uzun yıllar profesyonel liglerde mücadele ettikten sonra teknik direktörlük görevine başlayan hemşerimiz Mustafa Özer, kariyerine yeni başarılar ekliyor.Özer yeni çalıştırmaya başladığı Ankara’nın ikinci ligde mücadele eden Bugsaşsporu şahlandırdı.

Haberin Tarihi: 24 Aralık 2017

Uzun bir süreden beri Türkiye Büyük Millet Meclisinde teknik direktör olarak görev yapan Özer geçtiğimiz aylarda Ankara’nın takımı olan 2 ci lig beyaz grupta mücadele eden Bugsaşsporu çalıştırmaya başladı.  Özerin takımı çalıştırmaya başlaması ile birlikte Bugsaşsporu hızlı bir yükselişe  geçti ve 8 ci sırdan 3. cü sıraya yükseldi. Bugsaşspor Özerin yönetiminde oynadığı 4 maçın 3 nü galip bitirmeyi başarırken bir maçta da berabere kaldı.

Bir dönem Siirtsporuda çalıştıran hemşerimiz Özer,  Ankara takımlarından Bugsaşsporu çalıştırmaya başladı. Yeni takımıyla şampiyonluğu tatmayı hedefleyen Özer “Benim dönemimde 4 maçta üç galibiyet bir beraberlik aldık. 8. ci sıradan 3 .cü sıraya yükseldik. 4 maçın 3 nü gelip birini berabere bitirdik. 4 gol yedik, 13 gol attık. Takımımız şu anda şampiyonluiğun en büyük adalarından birisidir.” Dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın