Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Siirt’te. Saat 11.00 sularında özel bir uçakla Siirt Havalimanı’na inen Soylu Vali Ali Fuat Atik, Milletvekili Prof. Dr.Yasin Aktay il protokolü, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu ilçe belediye başkanları ve AK Parti il yönetimi tarafından karşılandı.

Haberin Tarihi: 21 Ağustos 2017

Burada bir süre dinlenen Bakan Soylu daha sonra valiliğe geçti. Valilik bahçesinde polis mangası ile ilçe kaymakamları ile valilik birim müdürlerini selamlayan Bakan Soylu, valilik şeref defterini de imzaladı.
Şu sıralarda valilik makamına geçen Bakan Soylu, burada Vali Ali Fuat Atikten ilde yürütülen çalışmalar hakkında brifing alıyor. Bakan Soylu buradan Siirt Belediyesine geçecek.Başkan vekili Ceyhun Dilşad Taşkından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alacak.
Partisinin genişletilmiş il danışma kurulunun Kültür Merkezindeki toplantısına katılarak partililere hitap edecek olan Bakan Soylu daha sonra Bahçeşehir Koleji ile Gaziantep Şahinbey Belediyesinin yaptığı parkın açılışlarını yapacak.
Bakan Soylu ile birlikte İş adamı hemşerimiz ve AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Ethem Sancak bakanlık danışmanı eski vali yardımcımız ve Strateji Daire Başkanı Yunus Sezer ile danışman Fevzi Sevgilide Siirt’e geldi.

Bir Yorum Yazın