Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

İL ÖZEL İDARESİ’NİN TAHMİNİ BÜTÇESİ ONAYLANDI

İL ÖZEL İDARESİ’NİN TAHMİNİ BÜTÇESİ ONAYLANDI

Siirt İl Özel İdaresi’nin 2018 yılı tahmini bütçesi Siirt İl Genel Meclisi’nde onaylandı.

Haberin Tarihi: 20 Aralık 2017

Siirt İl Genel Meclisi kasım ayı bütçe görüşmeleri sona erdi. Geçen yıl 58 milyon lira olan bütçe bu yıl yüzde 53’lük bir artış ile 89 milyon lira oldu.

Bütçenin son hali ile ilgili bilgi veren İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, 2018 yılı bütçesinin yatırım ağırlıklı bir bütçe olduğunu ifade etti.

Bütçenin Siirt’te hayırlı olmasını dileyen Canpolat, “hedeflerinin İl özel idare ağındaki tüm köy ve yerleşim birimlerine, Sayın Valimiz Ali Fuat ATİK’in öncülüğünde en iyi hizmeti sunmaktır.” dedi.

CANPOLAT FARKI

Aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü görevini 12 yıl’a aşkın bir süre ile başarıyla yürüten ve kuruma katma değer katan ve yaklaşık 9 aydır Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini yürüten Hifzullah Canpolat kısa zaman içinde yaptığı çalışmalarla farkındalık yarattı.

Canpolat, Billoris kaplıca suyunun tekrar termal turizmine kazandırılması, (GES) güneş enerjisi santralı projesinden, doğa turizmi açısından önemli bir yer tutan ve (Rasıl Hacar) Taşbaşı’nın doğa turizmine kazandırılması, spor tesisi projesi ve kurumun önemli ihtiyaçlarından olan yeni iş atölyesinin hizmete sunulmasında büyük bir çaba harcayarak, il özel idaresine yeni bir vizyon kazandırılması çalışmalarını başarıyla yürüterek, dikkatleri üzerine çekmeyi kısa sürede başardı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın