Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Kamp Merkezi Yapma Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Kamp Merkezi  Yapma Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Siirt’te bir ilk olan ve ilimizde futbol alt yapısının gelişmesine büyük katkılarda bulunacak olan kamp tesisi inşaatı hızlı bir şekilde ilerliyor.

Haberin Tarihi: 17 Ağustos 2018

Siirt İl Özel İdare Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat’ın girişimleri ile başlanan kamp tesisi Kezerde Marmara Yatılı Bölge İlkokulu olarak bilinen yerin hemen altındaki park alanında yapılıyor.
Kamp tesisinde sporcuların dinlenme yeme ve spor yapma ihtiyaçları dahil her türlü ayrıntı düşünülmüş. Tesis tamamlandığında 5 yıldızlı otelleri aratmayacak bir konuma gelecek. Siirt İl Özel İdare Genel Sekreteri ve Siirt Özel İdare YSE Spor Kulübü Başkanı Hıfzullah Canpolat yaptığı açıklamada, geleceğin alt yapısı güçlü ve ilimizi ülke çapında temsil edebilecek bir takımı oluşturmayı amaçladıklarını belirtti. Böyle bir takımın başarılı olması ve alt yapıdan gelecek futbolcuların iyi yetişmesi için en başta kamp yerine gerek duyulduğunu belirten Canpolat “ Bizde bu amaçla çok modern bir kamp tesisi inşaatına başladık. İnşaatımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Amacımız bir an önce tesisimizi tamamlayarak takımın hizmetine sokmaktır. Kampta bir sporcunun ihtiyaç duyacağı her türlü sosyal ve sportif alanlar düşünülmüş ve planlanmıştır. Bu tesis sayesinde daha rahat bir çalışma ortamı sağlanacak ve alt yapıdan yetişecek gençlere daha fazla imkan tanınmış olacaktır.” Dedi.
Canpolat takıma ve kamp tesisinin inşaatına her türlü desteği veren Vali Ali Fuat Atik ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın