KARAYOLLARINDAN ŞİKAYETLER BİTMİYOR

KARAYOLLARINDAN ŞİKAYETLER BİTMİYOR

Karayollarından şikayetler bitmiyor. İlimizde yapılan yolların kalitesizliği ve uzun yıllar hatta on yıllarca yıl sürüncemede kalması nedeniyle eleştiri konusu olan Karayolları şimdide yol kenarlarında koyduğu bariyerler nedeniyle eleştiriliyor.

Haberin Tarihi: 10 Ocak 2019

Konulan bariyerlerin bir çok yerde arazilerine gitmeyi zorlaştırdığını ve bariyerlerin üstünden geçerek arazilerine ulaşabildiklerini belirten vatandaşlar, bariyerlerin tekrar gözden geçirilmesini istediler.

Yeni Eruh yolu üzerinde bağı bulunduğunu belirten Nihat Kuyumcu adlı vatandaş yol kenarına konulan bariyerler nedeniyle uzun bir mesafeyi yürümek zorunda kaldığını belirtti. Ya uzun bir mesafeyi yürümek veya bariyerlerin üzerinden atlamak zorunda kaldığını belirten Kuyumcu “ Bariyerler çok uzun konulmuş. Ya bariyerler boyunca yürümek vvyea bariyerlerin üzerinden atlamak zorunda kalıyoruz. Ürün olmadığı zaman büyük bir sorun olmuyor.Ancak ürünü taşıdığımız zaman büyük sorun oluyor. Çok zorluk çekiyoruz. Bu nedenle bariyerlerin tekrar gözden geçirilmesi gerektiğine inanıyoruz.” Dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın