Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Kaymakam Çotu, İlçe Hastanesine Ziyarette Bulundu.

Kaymakam Çotu, İlçe Hastanesine Ziyarette Bulundu.

Kaymakam ÇOTU İlçe Devlet Hastanesi ve Ziraat Bankasını ziyaret etti. Devlet hastanesinde brifing alan ÇOTU, hastanenin istek ve sıkıntıları yetkilerden dinledi.

Haberin Tarihi: 28 Ekim 2017

Baykan ilçesinde Kaymakam Cuma Çotu, İlçe Devlet Hastanesini ve Zi
raat Bankasını Ziyaret Etti.
İlçemiz Kaymakamı Cuma ÇOTU ilçeyi tanıma adına kurum ziyaretlerine devam ediyor.İlçe Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Kaymakam Çotu’ya kurum amirleri birinci ağızdan bilgilendirmede bulundu.
İlçede bulunan kamu kurumlarını ziyaret edip ihtiyaç ve sorunlarını yerinde görüp ve gerekli sorunlarını anında gidermeye çalıştığını belirten Kaymakam Çotu, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Ökkeş Aslan’dan hastane hakkında bilgi alarak, kurum çalışanları ile sohbet etti.
Hastane’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alan ilçe Kaymakamı Çotu, “Baykan’da vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı yürütmek temel prensibimiz. Vatandaşların taleplerini karşılamak hizmeti yerinde ve zamanında yapmak hepimizin görevidir”dedi.
Çotu, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, tarımdan sağlığa, eğitimden, ulaşıma, hayvancılıktan sulama alanlarına kadar, herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için ilgililere talimat verdi.

Bir Yorum Yazın