Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ

KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ

Resmi Gazetede yayımlanan 2017 Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile başka il ve ilçelere atamaları yapılan Kaymakamlar için Siirt Valiliği tarafından veda yemeği verildi.

Haberin Tarihi: 05 Eylül 2017

Siirt Polis evinde, Vali Ali Fuat ATİK’in ev sahipliğinde düzenlenen veda yemeğine; Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Vali Yardımcısı Yunus Koç ve Kaymakamlar katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Vali Ali Fuat ATİK, idareciliğin büyük bir sorumluluk gerektiğine vurgu yaparak, kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Kaymakamlar ise Siirt ilinden güzel duygularla ayrıldıklarını belirterek, başta Vali Atik olmak üzere il ve ilçelerindeki çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Veda yemeğinin ardından, Vali Atik, ilimizden ayrılacak Kaymakamlara başarı belgesi ve Türk Bayrağı işlemeli Siirt Battaniyesi hediye etti.

Siirt Belediye Başkan Vekili Taşkın da ataması yapılan kaymakamlara “15 Temmuz Siirt “ konulu katalog hediye etti.

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan ve Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameyle; Baykan Kaymakamı Mehmet Kocabay Elazığ-Karakoçan Kaymakamlığına, Şirvan Kaymakamı Haktan Gökçekuyu ise Muğla-Seyidkemer Kaymakamlığına tayin edildi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın