Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

KULÜP BAŞKANI CANPOLAT “ÇOK İYİ HAZIRLANIYORUZ”

KULÜP BAŞKANI CANPOLAT “ÇOK İYİ HAZIRLANIYORUZ”

Bölgesel amatör ligde bu yıl ilimizi temsil edecek olan Siirtspor Nevşehir Avanostaki kampın ardından ikinci bir kampa gidiyor. Kulüp Başkanı Hıfzullah Canpolat çok iyi bir şekilde hazırlandıklarını belirtti.

Haberin Tarihi: 09 Eylül 2017

Siirt’i en iyi şekilde temsil edecek bir takım oluşturmaya çalıştıklarını belirten Canpolat bunun için hiçbir fedakarlıktan çekinmediklerini söyledi.

Teknik heyetin isteği doğrultusunda takımı ikinci bir kampa gönderme kararı aldıklarını belirten Canpolat “Siirt’i en iyi şekilde temsil edecek bir takım kurmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun için hiçbir fedakarlıktan çekinmiyoruz. Bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. Çok kısa sürede takımı oluşturduk ve transferlere başladık. Bir yandan transfer yaparken bir yandan da takımı Nevşehir Avanos’a kampa gönderdik. Şimdide Erzurum da ikinci bir kampa gönderiyoruz. 12 gün kadar sürmesini planladığımız bu kampta futbolcularımız daha çok kondisyon çalışması yapacak. Ayrıca bazı takımlarla da hazırlık maçları yapacaklar. Amacımız Siirt’i en iyi şekilde temsil edecek bir takım kurmaktır. Bu konuda her zamanda seyircimizin desteğini bekliyoruz.” Dedi.

Bal liginde transfer çalışmalarının 15 Ekim tarihine kadar devam ettiğini belirten Canpolat bu süre içerisinde bir iki futbolcuyu daha renklerine bağlamayı düşündüklerini sözlerine ekledi.

 

Bir Yorum Yazın