Milletvekili Adayı Osman Ören’den Seçim Çağrısı

Milletvekili Adayı Osman Ören’den Seçim Çağrısı

AK Parti Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören, Pazar günü yapılacak olan 24 Haziran seçimleriyle ilgili Siirt kamuoyuna çağrıda bulundu.

Haberin Tarihi: 24 Haziran 2018

Siirt Milletvekili Adayı Osman Ören, yaptığı seçim çağrısında “istikrarın devamı” vurgusu yaparak şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili kardeşlerim, ablalarım, abilerim. Değerli hemşerilerim. Büyüyen ve güçlenen ülkemiz için tarihi bir öneme sahip olan seçime sadece bir gün kaldı. Pazar günü hep birlikte sandık başına gidip ülkemizin ve ilimizdeki yatırımların istikrarı için oy kullanacağız. Eğer dargınlarımız, küskünlerimiz varsa gün o gün değil. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize vereceğimiz destek çok ama çok önemli. Dünya lideri olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a ve AK Parti’ye karşı kimlerin ittifak kurduklarını ibretle izliyoruz. Ülkemiz büyüyor ve güçleniyor. İlimiz Siirt’te yatırımlar ve hizmetler için birlik ve beraberliğimiz çok önemli. Lütfen Pazar günü ülkemizin selameti ve ilimizin daha çok kalkınması için sandık başına gidelim ve istikrarın devamı için, kalkınmanın devamı için oylarımızı kullanalım.”

 

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın