Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

MÜDÜR IŞIK HEDEFİMİZ KALİTEYİ YÜKSELTMEK

MÜDÜR IŞIK HEDEFİMİZ KALİTEYİ YÜKSELTMEK

Sağlık alanında ülke genelinde başlatılan dönüşüm kapsamında Kamu Hastaneleri Genel Sekreterlikleri, Halk Sağlığı ve Sağlık Müdürlüklerinin birleştirilmesinin ardından yeniden yapılanma devam ediyor. İlimizde de Sağlık Müdürlüğüne Dr. Erol Emre Ömür’ün atanmasının ardından diğer birimlere de atamalar belli olmaya başladı.

Haberin Tarihi: 13 Şubat 2018

Siirt’in en büyük kurumlarından birisi olan Siirt Devlet Hastanesinin Müdürlüğüne atanan Alper Işık görevine başladı

Mesleki tecrübesi  bulunan ve işletme alanında yüksek lisansını yapmış olan Işık yaptığı açıklamada, Siirt’e hizmet için geldiğini belirterek, bu amaçla mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını söyledi. Bütün çalışmaları ekip ruhu içerisinde yürüteceklerini söyleyen Işık “Amacımız halkımıza en iyi hizmeti vermektir. Bu amaçla mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekip ruhu içerisinde yürüttüğümüz bu çalışmalarımızda hedefimiz hizmet kalitesini yükseltmek ve halkımıza en iyi hizmeti vermektir. Yakında baştabibimizin görevlendirilmesi ile birlikte hizmet kalitemiz daha da yükselecektir.” Dedi.

Hastanenin sağlık personeli ve donanım açısından yeterli olduğunu ifade eden Işık şöyle konuştu” Hastanemiz personel ve donanım açısından çok iyi durumda. Tespit ettiğimiz eksiklikleri de hızlı bir şekilde gidermeye çalışıyoruz. Gerçektende halkımızın tıbbı zorunluluk gerektiren durumlar dışında il dışına sevk edilmeleri için bir neden yok. Bu nedenle sevkler minimum düzeye inmiş durumda. Çünkü halkımız en iyi hizmeti burada alabilmektedir. “

Hastane müdür yardımcılığı ve otel hizmetleri müdürlüğüne atanan Abdülkadir Akay da yaptığı açıklamada, hastane müdürü Işık’ın bu alandaki deneyimlerinden yararlanarak hizmet kalitesini daha da yükselteceklerine ve kendilerine güvenenleri mahcup etmeyeceklerine inandıklarını söyledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın