Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

OKULLAR EĞİTİM ÖĞRETİM ÖNCESİ YIKANIYOR

OKULLAR EĞİTİM ÖĞRETİM ÖNCESİ YIKANIYOR

Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan 2017-2018 yılı Eğitim-Öğretim dönemine başlayacak okulların bahçe ve çevresindeki yol ile kaldırımlarda yıkama çalışması başlattı.

Haberin Tarihi: 08 Eylül 2017

Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yeni eğitim öğretim yılı öncesinde okul bahçelerindeki yıkama çalışmalarına hız verdi. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı hazırlıklarına Siirt Belediyesi yaptığı yıkama çalışmalarıyla katkı sağlıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü yaz ve bahar aylarında cadde ve sokaklarda yaptığı yıkama çalışmalarını önümüzdeki günlerde başlayacak eğitim faaliyetleri dolayısıyla okul bahçelerine taşıdı.

Halkın yoğun kullanım alanlarında sık sık yıkama ve temizlik çalışmaları yaptıklarını belirten Temizlik Müdürlüğü Yetkilileri, daha sağlıklı bir nesil yetiştirilmesi için ellerinden gelen her türlü gayretin içerisinde olduklarını, Okullarımızda çocuklarımızın daha temiz bir ortamda ders yapmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarına hız verdiklerini belirttiler.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan yıkama çalışmalarında amaçlarının, özellikle mikro organizma ve salgın hastalıkların yayılmasını önlemek ve öğrencilerin eğitim öğretim yılına sağlıkla başlamasını hedeflemek olduğunu vurgulandı.

Bir Yorum Yazın