Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Osman Ören, Mazbatasını Aldı

Osman Ören, Mazbatasını Aldı

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’den milletvekili seçilen Osman Ören, mazbatasını aldı.

Haberin Tarihi: 30 Haziran 2018

24 Haziran’da yapılan seçimlerde AK Parti Milletvekilliğine seçilen Osman Ören,AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve Merkez İlçe Başkanı Av.Ekrem Olgaç’la birlikte gittikleri adliyede İl Seçim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kaymaz’dan mazbatasını aldı.

Adliye çıkışında açıklama yapan milletvekili Osman Ören, ” Milletimizin sandığa yansıyan iradesi ve tecellisi bizim başımızın üzerindedir. Biz milletimizin kararına sonuna kadar saygı duyacağız.Türkiye çok önemli bir seçim yaptı.Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçiş yapıldı.

Yeni sistem Allah’ın izni ile hızlı ülkemizde daha hızlı bir sistemi başlatacak. Daha güçlü bir hükümet ile daha güçlü bir meclis ile çalışmalar daha hızlı bir şekilde devam edecek. Bizlerde hemşerilerimizin bize verdiği yetkiyi mecliste 24 saat esaslı çalışmalarımız ile yürüyeceğiz. Milletimizin bize yüklediği sorumluluğu biliyoruz. Bu mazbatayı aldığımız günden itibaren şehrimize yatırımlarımızı hizmetlerimizi hızlı bir şekilde yapacağız.

Bu seçimin sonunda milletimiz bize daha fazla çalışmamız gerektiğinin sorumluluğunu yükledi.Bizlerde inşallah yeni dönemde şehrimize çok güzel hizmetler kazandıracağız. İnşallah 24 Haziran seçimleri ülkemize milletimize Siirt’e hayırlar getirir”dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın