Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Pervari İlçe Merkezi Sıcak Asfaltla Tanıştı

Pervari İlçe Merkezi Sıcak Asfaltla Tanıştı

Pervari ilçe merkezi girişi 5 km’lik alan sıcak asfalt ile tanıştı. Uzun yıllardır ilçe girişinde yaşanan yol sorunu, yapılan yol genişletme çalışmalarının yanısıra sıcak asfalt ile sorun ortadan kalkıyor.

Haberin Tarihi: 14 Kasım 2017

Pervari ilçe genelinde sürdürülen çalışmalara altyapıyı tamamen yenileyerek hazır hâle getiren Pervari Belediyesi, Van Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü sorumluluk sahasında yer alan ilçe girişi ve ‘Ethem Sancak Bulvarı’ sıcak beton asfalt ile modern bir görünüme kavuşuyor.Pervari merkezinde ilk kez uygulanmaya başlanan sıcak asfalttan dolayı ilçe halkı büyük bir memnuniyet duyarken, Belediye Başkanı Tayyar Özcan, ilçenin tamamında önemli yatırımlara imza atıldığını söyledi.

Belediye olarak ilçe merkezini modern bir kent hüviyeti kazandırmak amacıyla yaptıkları çalışmaların aralıksız devam ettiğini kaydeden Başkan Özcan, “Amacımız, ilçemizde halkımıza hizmetin en iyisini sunabilmek, medeniyetin nimetlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamaktır.“ dedi.İlçe girişinin 5 km’lik kısmının önümüzdeki haftada tamamlanarak hizmete gireceğini kaydeden Başkan Özcan,“Pervari’nin modern, huzurlu ve yaşanabilir hale getirilmesi amacıyla geceli gündüzlü çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, Van Karayolları 11. Bölge Müdürlüğümüze, ilgili tüm kurum ve kişilere teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın