Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Ramazan Etkinlikleri ve Stantlara Yoğun İlgi Gördü

Ramazan Etkinlikleri ve Stantlara Yoğun İlgi Gördü

Siirt Belediyesi’nin 2.’sini düzenlediği “Ramazan Etkinlikleri” dolu dolu geçiyor. Önceki gün Hasan Dursun ile Semazen gösterilerinden sonra dün de ilahi ve tasavvuf müziğinde Siirt yerel sanatçılarından Cengiz Tan sahne aldı.

Haberin Tarihi: 18 Mayıs 2018

Önceki gün Siirtlilerle buluşan Hasan Dursun, birbirinden güzel ilahiler ile tasavvuf müziği alanında besteler okudu. Dursun, 15 Temmuz Demokrasi Meydanını dolduran izleyicilere unutulmaz bir ramazan gecesi yaşattı.

Diğer yandan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı içinde kurulan stantlar ise vatandaşların büyük beğenisini topluyor. İftar sonrasında Siirt yöresel el sanatları ürünleri ve yöresel tatlar stantları ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Ramazan sokağından vatandaşlar memnun

15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen Ramazan Etkinlikleri ve stantlara ilginin yoğun olmasından memnun olduklarını ifade eden Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, “2. Ramazan etkinliklerimize ilginin yoğun olması ve insanların böyle aktivitelere ilgi duyması bizleri de mutlu ediyor. Vatandaşlarımızdan çok güzel olumlu yorumlar alıyoruz. Her gün onlarca kişi bizleri gördüğü yerde yanımıza gelerek memnuniyetlerini dile getiriyor. Ramazan ayının tüm güzelliklerini ve maneviyatını içinde barındıran, her gün farklı etkinliklerin yer alacağı etkinlik alanımızda birlik beraberlik içinde Ramazan ayının güzelliklerini yaşamak için her akşam iftardan sonra herkesi Ramazan etkinliğimize bekliyoruz’’ dedi.

Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan ayı etkinlikleri programları münasebetiyle, stantları gezip, stant esnafı ile sohbet edip çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Belediyesince organize edilen Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında kurulan ve çeşitli ürünlerin bulunduğu stantlara ziyarette bulundu. Stant esnafları, kendilerini ziyaret eden Başkan Vekili Taşkın ve beraberindeki heyete, satışa sundukları ürünlerden ikramda bulundular. Ramazan’ın bereketine dikkat çeken Başkan Taşkın, esnafa bol kazançlı satışlar dileğinde bulundu.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın