Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

ŞAVURAN MAHALLESİ ALTYAPI’YA KAVUŞUYOR

ŞAVURAN MAHALLESİ ALTYAPI’YA KAVUŞUYOR

Siirt’in Şavuran Mahallesi uzun yıllar sonra altyapıya kavuşmanın sevincini yaşıyor. Altyapı yapım çalışmalarının tamamının Siirt Belediyesi bütçesinden karşılanacak çalışmaların ilk kazması, SİSKİ Müdürlüğü ekipleri tarafından vuruldu.

Haberin Tarihi: 08 Eylül 2017

Siirt’te birçok sorunu giderme noktasında atılım gösteren Siirt Belediyesi, uzun yıllardır Altyapı sorunu yaşayan Şavuran Mahallesinin sorununa son noktayı koyarak, altyapı çalışmalarının startını verdi.

Siirt Belediyesine bağlı SİSKİ Müdürlüğü ekipleri, E tipi kapalı cezaevi alt kısmında bulunan Şavuran Mahallesinde altyapı çalışmalarına başladı. Mahalle’nin girişinden kentin çıkışına kadar olan 8 kilometrelik bir alanda çalışmaların olduğunu belirten SİSKİ yetkilileri, çalışmaların 1 ay gibi bir sürede tamamlanacağını belirtti.

Altyapıya kavuşmanın sevincini yaşayan Şavuran Mahalle sakinleri, en büyük sorunları olan altyapı meselesini çözme noktasında kendilerine hizmet veren Siirt Belediye Başkanı Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın ve Belediye çalışmalarına teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın