Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Şehit Polis Memuru Yunus ÇAVDAR Operasyonunda 26 Kişi Yakalandı

Şehit Polis Memuru Yunus ÇAVDAR Operasyonunda 26 Kişi Yakalandı

Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan operasyonda yapılan açıklamada;

Haberin Tarihi: 24 Mayıs 2018

Siirt Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan projeli dosya kapsamında Siirt İl Merkezi başta olmak üzere Batman, Van ve Şırnak illerinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan Suç örgütü üyeleri Ö.F.G., N.K., R.A, M.K, İ.M., Ö.A., L.S., D.Ş., M.D., H.K. ,C.Y., S.E, H.İ., M.K., E.İ., K.A., A.Z., D.B., A.Y., Ö.G., İ.T., H.T., H.A., Ç.Ö., H.A. ve E.Ç. isimli (26) şahsa yönelik yapılan altı aylık fiziki ve teknik takip sonucu gerekli suç delilleri toplanmıştır.

Siirt Cumhuriyet Başsavcılığından alınan talimat ile, 23/05/2018 günü sabah saatlerinde Siirt, Şırnak, Van ve Batman illerinde 21 adrese eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Şehit Polis Memuru Yunus ÇAVDAR Operasyonu” neticesinde 20 şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Firari olan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir.

Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak ve Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçları yönünden yürütülen soruşturma kapsamında; piyasa değeri 64.225 TL olan Metamfetamin, Toz Esrar, Kubar Esrar, Estacy Hap ve Hint Keneviri Bitkisi gibi çeşitli uyuşturucu maddeler ile 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir.

Bir Yorum Yazın