Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

SİİRT FİNAL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU REHBER ÖĞRETMENİ GÖKHAN GEYİK’İN YARIYIL TATİLİNE GİREN VELİ VE ÖĞRENCİLERE TAVSİYELERİ

SİİRT FİNAL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU REHBER ÖĞRETMENİ GÖKHAN GEYİK’İN YARIYIL TATİLİNE GİREN VELİ VE ÖĞRENCİLERE TAVSİYELERİ

Siirt Final Özel Öğretim Kursu Rehber Öğretmeni Gökhan Geyik Yarıyıl tatilinin Sınavlara hazırlanan öğrenciler için nasıl değerlendirdi.

Haberin Tarihi: 21 Ocak 2018

Yarıyıl tatilinin Sınavlara hazırlanan öğrenciler için nasıl değerlendirilmesi gerektiği ile ilgili www. Siirtte.Net Güncel Haber Sitemize  röportaj veren Siirt Final Özel Öğretim Kursu Rehber Öğretmeni Gökhan Geyik, Özellikle Üniversite ve Liselere Giriş Sınavlarına hazırlanan öğrencilerin tatil sürecini çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyledi. Siirt Final Özel Öğretim Kursu Rehber Öğretmeni Gökhan Geyik Bu süreçte, sınavlara hazırlanan ve yoğun bir çalışma temposunu geride bırakan öğrencilerin rehavete kapılmamaları gerektiği uyarısında bulundu. Öğrencilerin Belirli bir süre dinlendikten sonra asıl çalışmayı yarıyıl tatilinde yapmaları gerektiğini söyledi.

Yarıyıl tatilinde Üniversite ve Liselere giriş sınavlarına hazırlanan Öğrencilerin, Geçmiş konulardaki eksikliklerini gidermede fırsat olduğunu aktaran Rehber Öğretmen, Programlı bir şekilde çalışılması ve tekrar edilen konularla ilgili yeteri kadar soru çözülmesi gerektiğini vurguladı.

Konu eksikliklerini gidermiş Öğrencinin, Motivasyonunun yüksek olacağını aynı zamanda özgüveninin artacağına işaret eden Rehber Öğretmen, Bu sayede öğrencilerin derslere daha fazla ilgi gösterebileceklerini sözlerine eklerken, Tatil sürecinde destek almak isteyen bütün öğrenci ve velileri Siirt Final Özel Öğretim Kursuna beklediğini söyleyen Rehber Öğretmen Yarıyıl tatilinin tüm Öğrenci ve Velilere hayırlı olmasını diledi.

SİİRT FİNAL ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

REHBER ÖĞRETMEN GÖKHAN GEYİK

Bir Yorum Yazın