Siirt Kızılay Şubesi Öğrencilere Hazırlık Kitabı Dağıttı

Siirt Kızılay Şubesi Öğrencilere Hazırlık Kitabı Dağıttı

Türk Kızılay Siirt Şubesi tarafından Zübeyde Hanım Kız Teknik ve mesleki Anadolu lisesi öğrencilere üniversiteye hazırlık kitapları dağıtıldı.

Haberin Tarihi: 30 Kasım 2019

Siirt Kızılay Şube Başkanı Nihat Altunç, Siirtli öğrencilerimize üniversiteye hazırlık kitaplarının dağıtmanın sevincini yaşadıklarını dile getirdi.

Altunç, “ il geneli 12 bin set 10 ve 11 ci sınıflar için Üniversiteye hazırlık ve yardımcı matematik kitapları Kızılay Siirt Şube Başkanlığı olarak bugün Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Mesleki Anadolu lisesi öğrencileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türk Kızılay’ı olarak öğrenciler için getirmiş olduğumuz üniversiteye hazırlık kitaplarını okul idaresiyle dağıttık. Amacımız öğrencilerimizin eksik olan kitaplarını gidermek. Bunu başarsak  ne mutlu bizlere. Tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz” dedi.

Dağıtım törenine bugün Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Mesleki Anadolu lisesi okul Müdürü Sevda Onay ve Okul Aile Birliği Başkanı Misbah Yılmaz öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Dağıtım  töreninde konuşma yapan  Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Mesleki Anadolu lisesi okul Müdürü Sevda Onay; Siirt Kızılay Şube Başkanı Nihat Altunç ve yönetimine öğrencilerimize dağıtılan çok kıymetli Matematik setini’ni dağıttıklarından dolayı çok teşekkür ederim dedi.

Bir Yorum Yazın