Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Siirt Spor Güçleniyor

Siirt Spor Güçleniyor

Türkiye Bölgesel Amatör Liginde ilimizi temsil edecek olan Siirtspor un transfer atağı devam ediyor.

Haberin Tarihi: 08 Temmuz 2018

Daha önce  yurdumuzun değişik kulüplerinde futbol oynamış on futbolcuyu transfer eden takımımız bir süreden beri temaslarda bulunduğu Nijerya uyruklu Olajide Samuel Owolabi ile anlaşma imzaladı. Özel İdare Genel Sekreterliğinde düzenlenen törenle 23 yaşındaki siyahi futbolcu imza atarak sarı mavili kulübe transfer oldu.

Törende konuşan kulüp başkanı siyahi futbolcunun daha önce Danimarka da ve ülkemizde de birinci ligte futbol oynadığını hatırlatarak ”İlimizi en iyi bir şekilde temsil etmek ve üçüncü lige çıkmak için güçlü bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Titiz bir incelemenin ardından takıma yararlı olabilecek futbolcuları almaya gayret ediyoruz. Yeni transferimiz Owolabinin de takımımıza güç  katacağına inanıyorum.” Dedi.

Owolabinin isteği doğrultusunda sezonda kendisinin ilimizin plaka numarası olan 56 numaralı formayı giymesi kararlaştırıldı.

İmza törenine, Başkanı Hifzullah Canpolat, İdari Menajer Ahmet Erten, Genel Menajer Çetin Akınay, Kulüp heyeti Hüseyin Batur, Yunus Kılıçvuran, Samet Akınay, 1969 Siirt Spor Taraftarlar Derneği Başkanı Cumali Şeker ve taraftarlar katıldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın