Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Siirt Spor’dan İstifa Etti

Siirt Spor’dan İstifa Etti

Siirt Özel İdare Spor As Başkanı Barış İlçin, kulüp yönetimi ve as başkanlık görevinden istifa etti.

Haberin Tarihi: 05 Ocak 2018

Barış İlçin yaptığı açıklamada; kulüp yönetiminin kötü yönetimi nedeniyle ilk yarıda istedikleri başarıyı yakalayamadıklarını ifade etti.

Hep Siirt Özel İdare Spor’un menfaati için çalıştığını, kulübe zarar verecek kararlardan ve uygulamalardan uzak durduğunu belirten İlçin, “Bugün de aynı his ve düşüncelerle çok sevdiğimiz ve emek verdiğimiz Siirt Özel İdare Spor’un kulüp yönetiminin kötü yönetimi nedeniyle istifa ediyorum. Asbaşkanlık görevini heyecanla ve gece gündüz demeden layıkıyla yapmaya çalıştığını ancak kulübü kendi çıkarları doğrultusunda kullanan yönetimin ve bazı kesimlerin sırf Siirt Özel İdare Spor’a zarar vermeye başladığını ve bunun üzerine ilk yarıda beklenen başarının başarısızlığa dönüştüğünü ve bu şartlarda kulüp yönetiminden ve As Başkanlıktan istifa ettiğimi tüm kamuoyuna duyuruyorum” dedi.

İlçin, ayrıca sezon başında maddi manevi her türlü desteği veren Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Siirt Milletvekili Yasin Aktay Ak Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkolu Vali Ali Fuat Atik, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu, Ethem Sancak ve Nihat Özdemir’e de teşekkür etti.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • hasan
    6 Ocak 2018 23:37 Kullanıcı Profili

    Kisa ve öz;iyiki istifa etmis,küllen topluma zarar? Tetire Helfu…!

Bir Yorum Yazın