Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

SİİRT TSO TEK DURAK OFİS OLUYOR

SİİRT TSO TEK DURAK OFİS OLUYOR

Üyelerimiz için vakit kaybı olan tescile tabii tüm işlemlerde bankalara yatırılan Ticaret Sicil Gazetesi bedeli artık Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’nda tahsil edilebilecek.

Haberin Tarihi: 08 Şubat 2018

Konu İle ilgili açıklama yapan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu: “Üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak için çalışmalara başladık. Daha önce Ticaret Sicil Harçlarının ve Rekabet Kurumu payının odamız tarafından tahsil edilmesine başlanmasıyla şimdi de Ticaret Sicil Gazetesi bedeli odamız tarafından tahsil edilebilecek. Türkiye Odalar Borsalar Birliği başta olmak üzere ilgili kurumlarla görüşmeler yaptık ve Siirt TSO olarak yapmış olduğumuz çalışmalar meyvesini verdi. 12.02.2018 tarihinden itibaren artık tüm işlemler tek durak ofis konumunda bulunan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılacak.

Bu kapsamda Ticaret Sicil Gazetesi tahsili konusunda Siirt Ticaret ve Sanayi Odamıza tahsil yetkisi verilirken, tüm diğer işlemlerde üyelerimiz odada işlemlerini gerçekleştirip vergi dairesi, banka ve noter gibi yerlere gidip gelmek yerine sadece odamıza gelerek tüm işlemlerini yapabilecekler. Bu sayede üyelerimizin emek ve vakit kaybı ortadan kaldırılmış olacak. Ayrıca tüm personellerimize gerekli eğitimleri vererek üyelerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olmaya devam edeceğiz.

Üyelerimiz için böylesine büyük bir çalışmanın meyve vermesinden dolayı onur ve mutluluk duyduğumuzu belirterek, tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” Dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın