Siirt Üniversitesi: Türkiye’de En Fazla Tercih Edilen Devlet Üniversitesi

Siirt Üniversitesi: Türkiye’de En Fazla Tercih Edilen Devlet Üniversitesi

Siirt Üniversitesi Türkiye’deki köklü üniversiteleri geride bırakarak Türkiye’de En Fazla Tercih Edilen Devlet Üniversitesi ödülüne uzandı.

Haberin Tarihi: 08 Kasım 2018

Avrupa ve Asya ülkelerinden Eğitim acenteleri ile yükseköğretim kurumlarını bir araya getiren 3. Euroasia Workshop 25 farklı ülkeden yaklaşık 150 eğitim acentesi ve 80 yükseköğretim kurumu katılımı ile 29-31 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirildi.

Çalıştaydan önce, 29 Ekim 2018 tarihinde Euroasia Ödülleri düzenlendi. Oylama sistemi ile eğitimcilerin en iyi performansının onurlandırıldığı törende, 250 EuroAsia Eğitim Acentası 13 kategoride yüksek öğretim kurumlarına oy verdi.

EuroAsia Ödülleri Resepsiyonu, 29 Ekim 2018’de Hilton Hotel Bosphorus’ta yaklaşık 400 sektör liderinin katılımıyla gerçekleşti.Törende Türkiye’de en fazla tercih edilen devlet üniversitesi ödülü Siirt Üniversitesi adına Rektörümüz Prof.Dr. Murat Erman’a takdim edildi. Törende İstanbul Üniversitesi ikincilik ödülüne layık görülürken üçüncülük ödülünü Dokuz Eylül Üniversitesi aldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın