Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

SİİRT’İN GÖBEĞİNDE GÜPEGÜNDÜZ SİLAHLI SALDIRI 1 YARALI

SİİRT’İN GÖBEĞİNDE GÜPEGÜNDÜZ SİLAHLI SALDIRI 1 YARALI

Siirt’te nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı iki grup arasında çıkan, bıçak ve silahların kullanıldığı kavgada A.B isimli şahıs aracında saldırıya uğradı. Saldırıda yara…

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2018

Siirt’te nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı iki grup arasında çıkan, bıçak ve silahların kullanıldığı kavgada A.B isimli şahıs aracında saldırıya uğradı. Saldırıda yara alan A.B isimli kişi Siirt Devlet Hastanesine kaldırılarak, tedavi altına altındı.

Siirt’in göbeğinde güpegündüz iki grup arasında çıkan kavgada yine silah ve bıçaklar konuştu. Edinilen bilgilere göre Olay, gündüz saatlerinde Özel Hastanesi önündeki arazide meydana geldi. Nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı iki grup arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle, silah ve bıçaklar çekildi. Olay esnasında aracına binmek isteyen A.B isimli şahsın aracı otomatik tüfeklerle saldırıya uğradı. A.B’nin abisi olduğu öğrenilen C.B’nin ise iş yeri saldırıdan nasibini alarak, camları kırıldı. Olayda aracında saldırıya uğrayarak vücudunun çeşitli yerinden bıçak darbesi alan A.B. isimli kişi ise, olay yerine sevk edilen Sağlık ekiplerince, Siirt Devlet Hastanesine kaldırılarak, tedavi altına alındı.

Vatandaşların panikli olay yerinden kaçıştığı kavganın ardından olay yerine sevk edilen Polis ekipleri, olayın daha fazla büyümemesi için bölgeyi abluka altına alarak, tedbir aldı.

Olay ile ilgili soruşturmanın başlatıldığı kaydedildi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın