Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Siirtli Tekvandocular Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

Siirtli Tekvandocular Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

Türkiye genelinde katıldıkları turnuvalarda birçok derece elde eden Siirtli tekvandocular, Türkiye Tekvando Şampiyonası’na yoğun bir tempoyla hazırlanıyor.

Haberin Tarihi: 09 Ağustos 2018

Katıldıkları turnuvalarda çok sayıda derece elde edilen Siirtli tekvandocular, çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün tekvando salonunda Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan sporcular, havaların sıcak olması nedeniyle idmanlarını akşam saatlerinde yapıyor. Tekvandocular, şampiyonadan iyi derecelerle dönmek istiyor.

Çeşitli kategorilerde Türkiye dereceleri beklediklerini aktaran Antrenör Mesut Eryeşil, Türkiye Şampiyonası müsabakaları için çalışmaların devam ettiğini aktardı. Eryeşil, “Bu çalışmalarımızı uzun bir süredir devam ettirmekteyiz. Amacımız Siirt’i en iyi şekilde temsil etmek, yapılacak olan şampiyonada Siirt’imize madalyalar getirmek istiyoruz. Önümdeki aylarda yapılacak olan Türkiye Tekvando Şampiyonası’na çalışmamız son hızıyla devam ediyor. Haftanın 7 günü çift antrenman yapıyoruz. İlimizi en iyi şekilde temsil edip madalyalarımızı alıp döneceğiz inşallah” dedi.

Çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüklerini söyleyen tekvandocu Hayrunisa İzmir de müsabakalarda rakiplerini yenerek Siirt’e ve ailelerine madalya armağan etmek istediklerini aktardı. İzmir, “Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyoruz. Hedefim Türkiye şampiyonu olmak” ifadelerinde bulundu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın