SİİRTLİYE YAKIŞAN BU MUHTAR ADAYI MUHTARI KUTLADI

SİİRTLİYE YAKIŞAN BU MUHTAR ADAYI MUHTARI KUTLADI

31 Martta yapılan yerel seçimlerde en fazla kavga ve can kaybı muhtarlık seçimleri nedeniyle oluşan anlaşmazlıklardan doğarken, ilimizde bunun tam tersi güzellikler sergileniyor.

Haberin Tarihi: 15 Nisan 2019

Onun üstünde muhtar adayının kıyasıya mücadele ettiği ve ilimizin en fazla nüfusa sahip mahallelerinden birisi olan Bahçelievler de muhtar adayı olan emekli memur Zeki Sevinç yarışı kazanan eski muhtar Erdoğan Danışı kutladı.

Muhtarlık hizmet binasına giderek Danışı kutlayan Sevinç ona birde hediye verdi. Yapılan hareketten dolayı çok büyük mutluluk duyduğunu belirten Mahalle Muhtarı Danış “Çok çekişmeli ama demokratik ortada geçen bir seçim oldu. Mahalle sakinlerinin takdiri ile bir dönem daha onlara hizmet etme imkanı buldum. Bundan dolayı çok mutluyum. Ama esas mutluluğum bu yarışın gerçektende demokratik bir ortamda ve kardeşçe geçmesidir. Bunun göstergesi de  Zeki Sevinç ağabeyimin davranışıdır. Kendisine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Muhtarlığa adaylığını koyan Zeki Sevinç’te seçimlerin bir yarış olduğunu belirtti. Sevinç şöyle konuştu “Bu bir yarıştı ve bu yarışı eski muhtar Erdoğan Danış kardeşimiz kazandı. Kendisini kutlamak istedim. Kısmet onaymış. Onu kutluyor ve mahallemize başarılı bir çok  hizmetler vermesini diliyorum.”

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Künye

İmtiyaz Sahibi
Ferit Yılmaz

Editör
Ramazan Sevilgen (misbah_olay56@hotmail.com) , Siirt'te Net

Adresimiz
Bahçelievler Mahallesi Türktelekom Karşısı / Siirt

Ajans Telefonu
+90 541 224 12 11

Ajans Fax

Ajans Mail
misbah_olay56@hotmail.com